KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15229469
nr 1522 9469
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Älvor. Signerad, blandteknik, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:33:47
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt